Rob a Kristen?

30. června 2009 v 10:00 | kikicka |  Robsten
TENTO FLIRT NA KRISTEN ZABRAL !!!! (PŘEČTĚTE SI !!!!..STOJÍ TO ZA TO !!!!)

Robert randí se sexy studentkou! Opravdu ji miluje, nebo jen provokuje svou lásku Kristen ?

Tak přece to jde! Věčný vlk samotář Robert Pattinson konečně slaví úspěchy v lásce - na charitativní party v Cannes sbalil krásnou studentku." Jakmile ji poprvé spatřil, byl úplně ztracený" říká svědek. " Všechny dívky na party s ním toužily flirtovat a snažily se ho zaujmout, ale on měl oči jen pro ni!" Robertova vyvolená se jmenuje Erika Dutra a studuje fotografii v Los Angeles. " Neskutečně si rozuměli a celý večírek nakonec strávili společně," vypráví insider. " Dokonce se potom líbali a odešli spolu domů!" Musela to být vzrušující noc, protože Erika si nového "kamráda" nemůže vynachválit. ! "Byl to skvělý večer, Robert je opravdu sladký!" Ale bere tenhle flirt Robert tak vážně jako ona ? Herec totiž už několik měsíců dobývá srdce své kolegyně Kristen Stewart, ale bezúspěšně. Kristen je totiž stále oficiálně přítelkyní Michaela Angarana (21), a to už celých 5 let. " Pořád se ji snažím získat a kolikrát už si připadám jako idiot," přiznává Robert. Ale nevzdal to a vymyslel úplně novou taktiku - chce, aby Kristen pořádně žárlila ! Skvěle mu k tomu posloužily právě rozesmáté fotky z Cannes s Erikou. A vyplatilo se - při natáčení "New Moon" v Itálii jsou si teď Kristen a Robert bližší než dřív. " Pořád se smějí, pošťuchují a dotýkají." prozradil insider. " Robert vypadá fakt skvěle." říká Kristen po natáčení žhavých milostných scén. Že by se nová taktika Robertovi fakt vyplatila ?

LÁSKYPLNÉ POHLEDY, ŽHAVÉ LÍBAČKY, SPOLEČNÉ VEČERY : Od Robertova flirtu s Erikou je Kristen jako vyměněná - na place létají jiskry nejen při natáčení! " V noci se spolu učí texty, dívají se na telku nebo hrají na kytaru. Jsou nerozluční, každou minutu tráví spolu, " prozradil nám insider ze štábu.


Z natáčení se oba pohodlně vozí v limuzíně až do hotelu, kde můžou být jen a jen sami. " Nedají bez sebe ani ránu," prozradil insider.


http://twilight-twg.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama